Kurumsal
 
KURUMSAL / İLKE VE HEDEFLER İLKE VE HEDEFLER

                                    VİZYONUMUZ

                  MİSYONUMUZ VE HEDEFLERİMİZ

 

 Vizyonumuz;

·       Tarladan sofraya  “Gıda Güvenliğine” ve “damak tadına” uygun üretim yapmak. Müşteri memnuniyetini ön planda tutup, en üstün kaliteyi en uygun fiyatla ve zamanında teslim etmektir.

 

Misyonumuz;

·       İnsanların sağlık yönünden güvenilir gıdaya ulaşmalarını sağlamak ve “daha iyi bir yaşam” için “Reis Gıda Güvencesini” oluşturmak ve sürekliliği sağlamak.

·       Üretimini yaptığı ‘Güvenilir Gıda’yı, ‘erişilebilir gıda’ haline getirmek

·       Toplumun beklentilerine duyarlı olup, sosyal sorumluluk anlayışını benimsemek, iş ahlakı ve tüm yasal gereklilikleri yerine getirmeye özen göstermektir.

 

Hedefimiz;

·       Sektöründe, kalite ve hizmet anlayışıyla, dünya çapında sektöre yön veren lider bir konumda olmak ve ilkeleri doğrultusunda gelişimindeki sürdürülebilirliği sağlamak,

·       Güvenirliliğinin simgesi olan ‘Marka Bilinirliği’ ndeki liderliğini daim kılmak,

·       Uluslararası geçerliliği olan Global standartlara uygun üretim yapmak

 

                                                  KALİTE POLİTİKAMIZ

                      GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

 

Gıda sektörüne yönelik olarak Bakliyat, Pirinç ve bulgur ürünlerinin paketlenmesini sağlayan bir firma olarak;

Gıda Güvenliği Politikamız;

  • ·      Ürünlerimizin kalitesinin ve gıda güvenliği bakımından uygunluğunun sağlanması için hammaddeden başlayarak müşterilerimize sevk edilmesi ve son olarak tüketicimizin tenceresinde pişip damağındaki lezzete ve kaliteye ulaşana kadar olan tüm aşamalarda fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik tehlikelerin kontrol altında tutulmasını sağlamak.
  • ·      Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde kalite ve hijyenin sağlanmasında gerekli teknolojik gelişmeleri takip etmek ve gerekli iyileştirmeleri yapmak.


Kalite Politikamız;

  • ·      Ürün güvenliğinin ve sürdürülebilirliğinin sağlanmasında, sistemimizin ISO 9001:2015 Standardı şartlarına uygunluğunun sürekliliğini sağlamak, sürekli iyileştirmek ve risk odaklı bakış açısı çerçevesinde sistemi sürekli geliştirmek. ISO 9001:2015 Standardına uyum sağlamak, BRC FOOD /FSSC 22000 kurulumu için çalışmalar başlatmak .
  • ·      Kaliteli, lezzetli ve sağlık açısından güvenli ürünler üreterek sürdürülebilir dağıtım hizmeti ile kısa vadeli karlar yerine geleceğe yatırım yapmak, ürün güvenliğini kritik kontrol noktalarında tehlike analizi yöntemi ile sağlamak.
  • ·      Markanın sahip olduğu imaj değerini korumak için gelişime ve yenilenmeye önem vermek, benimsenmesini ve uygulanmasını sağlamak için her aşamada ulusal/uluslararası yasal şartlara ve müşteri gerekliliklerine uygun üretim yapmak
  • ·      Çalışanlar ile sorumlulukları paylaşarak onları daha verimli çalışmaya teşvik etmektir
  • ·      Karşılıklı bağlılığı geliştirecek şekilde; çalışan, tedarikçi ve müşterilerinin memnuniyetini üst düzeyde tutmak
  • ·      Çevreye ve topluma duyarlı hizmet vermek

                                                                                                                                                                  Reis Gıda Yönetim Kurulu Başkanı 
Mehmet REİS 

E-bültenimizi düzenli olarak almak için mail adresinizi yazmanız yeterli.