Medya Odası
 
MEDYA ODASI / BASIN BÜLTENLERİ BASIN BÜLTENLERİ

REİS GIDA’DAN ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE PROGRAMINA DESTEK

 

Ülkemizin ekonomik ve toplumsal kalkınmasına katkı sağlamak, içinde bulunduğu duruma  çözüm oluşturabilmek ve enflasyonun yükselişini engellemek amacıyla Ağustos ayında ‘Sabit Fiyat’ uygulaması başlattık.  Gıda hammadde, ürün giriş, işletme ve ambalaj maliyetlerindeki artışa rağmen ‘Sabit Fiyat’ uygulamamızı devam ettirdik. 

 

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan ‘Enflasyon İle Topyekün Mücadele Programı’ kapsamında milli dayanışma için  Metro, Carrefour gibi uluslararası firmaların yanında File, Happy Center, Hanif  Pehlivanoğlu, Özdilek, Çetinkaya, Onur Grup gibi ulusal firmalarımıza ürünlerimizin satışında gereken indirimi yapacağımızı belirtiriz.

 

Ülkemiz topraklarında yerli tohumlardan üretilen pirinç, nohut vb bakliyat ürünlerini sağlıklı ve ulaşabilir bir şekilde karşılamak adına olan desteğimizi 40 yılı aşkın süredir yerli ve milli firma olan Reis gıda ailesi olarak devam ettiriyoruz. Sürdürülebilir büyümeyi sağlamak ve ekonomi de güven ortamı oluşturmak için Reis toplumun çıkarlarını kendi çıkarları üstünde tutarak bunu ülkesine olan borcunun  bir ödeme yolu olduğunu düşünmektedir.

BÜLTENİ DOKÜMAN OLARAK İNDİR

E-bültenimizi düzenli olarak almak için mail adresinizi yazmanız yeterli.