Medya Odası
 
MEDYA ODASI / BASIN BÜLTENLERİ BASIN BÜLTENLERİ

Reis'e Yılın İyilik Hareketi Ödülü

 

Türkiye'de artan iş ve trafik kazalarına dikkat çekmek adına sahnelenen "Kazasız Kul Olmaz" tiyatro oyunu  Yılın İyilik Hareketi Reis Gıda ‘ya  layık gördü.

 

Türkiye'de artan iş ve trafik kazalarına dikkat çekmek adına 2009 yılından bu yana araştırmaları devam etmektedir. Oyunun yazarı yönetmeni Zahrettin Çelik'in Sanat Danışmanlığını Zihni Göktay Şevket ÇoruhVatan Şaşmaz gibi önemli isimlerin görev aldığı ve 81 ilde sahnelenmesi hedeflenen "Kazasız Kul Olmaz" adlı tiyatro oyunu Yılın İyilik Hareketi Reis Gıda ‘ya  layık gördü.   Sanat yönetmeni Zahrettin ÇELİK tarafından   Sn Mehmet Reis’e ödül takdim edildi.

 

 

"İLKLERE İMZA ATMAK ÖNEMLİDİR"

Ödülü Reis Gıda adına alan Yönetim Kurulu Başkanı Sn Mehmet Reis şu ifadeleri kullandı; "Bu tarz projelerin yaygınlaşmasını ve toplumun trafik ve iş kazalarının azalması ile alakalı sorunlarını sahnede aktarılmasını çok önemsiyoruz. Ayrıca Reis Gıda  yönetimi olarak, gerek Okullar gerek sosyal farkındalık projeleri olsun elimizden geldiğince desteklemeye gayret ediyoruz. İlklere İmza atmanız çok zor ve anlamlı bulduk. KAZASIZ KUL OLMAZ projeye, bir nebze de olsa kazaların azalmasına  vesile olabildiysek ne mutlu bize" dedi.

 

BÜLTENİ DOKÜMAN OLARAK İNDİR

E-bültenimizi düzenli olarak almak için mail adresinizi yazmanız yeterli.