Medya Odası
 
MEDYA ODASI / BASIN BÜLTENLERİ BASIN BÜLTENLERİ

Reis Gıda’dan, bayramda trafik kazalarının önlenmesi projesine destek

Kuru gıda sektörünün lideri Reis Gıda, bayramda uzun yolculuklarda trafik kazalarının önlenmesi için destek verdiği sosyal sorumluluk projesiyle, Yozgat ilinin bölge trafik istasyonlarındaki stantlarından,araç sürücüleri ileyolculara, mercimek çorbası ve pilav ikramında bulunulmasını sağladı.
YozgatEmniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen ‘İnsan Odaklı Trafik Güvenliği ve Trafikte Güvenli Yaşam’ projesi kapsamında; 3 Ekim Cuma günü ve 4 Ekim Cumartesi günü; Yerköy bölge trafik istasyonu, Akdağmadeni bölge trafik istasyonu ve Boğazlıyan bölge trafik istasyonlarındaki trafik ekipleri tarafından, bayram yolculuğuna çıkan binlerce sürücü ve yolculara, trafik kurallarına uyularak yapılacak güvenli bir yolculuğun önemi anlatıldı. Ardından, Trafik ekipleri tarafından, Reis Gıda firması tarafından temin edilen mercimek çorbası ve pirinç pilavının ikramı gerçekleşerek, sürücülerin dinlenmesi sağlandı.
Yozgat İli İç Anadolu'nun geçiş için ortası ve sürücülerin yorgunluk belirtilerinin artığı bir konuma sahip olduğu gibi, uluslararası bir karayolu özelliğine sahiptir. Yozgat Emniyet Müdürlüğü’nün yürüttüğü bu proje ile;trafik yoğunluğunun arttığıKurban Bayramı’nda, yol güvenliği maksimum düzeyde tutularak, yol kullanıcılarına yönelik olarak dinlendirme ve bu sırada yapılacak kaliteli ikramlar sayesinde, sürücülerin ve yolcuların, kalan yolculuklarını dikkatli ve huzurlu yapmalarını sağlamak hedeflendi.
 

BÜLTENİ DOKÜMAN OLARAK İNDİR

E-bültenimizi düzenli olarak almak için mail adresinizi yazmanız yeterli.