Medya Odası
 
MEDYA ODASI / BASIN BÜLTENLERİ BASIN BÜLTENLERİ

Reis Gıda, Yılın Sosyal Sorumluluk Kampanyası ödülünü aldı

PerAModa 2014 ödülleri sahiplerini buldu. PerAModa 2014 Ödül Töreninde, kuru gıda sektörünün lideri Reis Gıda’ya‘Yılın Sosyal Sorumluluk Kampanyası’ ödülü verildi.
8 Kasım tarihinde düzenlenen görkemli gecede,Reis Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Reis ödülünü, PerAModa Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yıldırım’dan aldı.
Son 5 yıldır her platformda ‘Abur Cubura Karnımız Tok’ kampanyasını dile getiren Reis Gıda, obezite ile mücadeleye devam ediyor. Dünyada olduğu gibi ülkemizde deobezitenin toplum sağlığını tehdit eden rakamlara ulaştığına dikkat çeken Reis Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Reis, “Obezite, diyabet başta olmak üzere pek çok hastalığın ana nedenidir. Obezite sorunu devam ettiği sürece, Reis ailesi olarak öncülüğünü yaptığımız ‘Abur Cubura Karnımız Tok’ kurumsal sosyal sorumluluk projemizi sürdüreceğiz” dedi.

Sağlıklı Yemek, Mutlu Gelecek

Her platformda sağlıklı ve dengeli beslenmenin önemini anlattıklarını ve anlatmaya devam edeceklerini vurgulayanMehmet Reis, şunları söyledi:
“Reis Gıda ailesi olarak; Kurumsal Sosyal Sorumluluk projemiz kapsamında; okullarda, üniversitelerde ve katıldığımız tüm toplantılarda toplumu; sağlıklı ve dengeli beslenme konusunda bilinçlendiriyoruz. Obeziteye karşı, ‘Abur Cubura Karnımız Tok’ kampanyamıza, büyüterek sürdürüyoruz. Sağlıklı bir yaşam, kaliteli bir geleceğe zemin hazırlar. Sağlıklı Yemek, Mutlu Gelecektir” diye konuştu.
PerAModa 2014 Ödül Töreni’nde, Perakende, Basın, AVM’nin aralarında bulunduğu kategorilerde ödüller verildi.
 

BÜLTENİ DOKÜMAN OLARAK İNDİR

E-bültenimizi düzenli olarak almak için mail adresinizi yazmanız yeterli.